Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrentezésnél be lehet...

Torrentezésnél be lehet állítani a fájlok letöltési sorrendjét?

Figyelt kérdés

Aminét töltök le, de nagyon unom, hogy egyesével kell a fájlok prioritását beállítani. Van valami beálítás amivel automatikusan sorrendben szedi le? uTorrent 3.4.7 em van,

de ha más program tud csak ilyet, letöltöm.


2016. júl. 31. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Jobb klikk a fájllistán: "priroritás a fájl sorrend szerint"

Szerintem ez direkt erre való.

2016. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, igen azt kihagytam, hogy azt is próbáltam, de nem teljesen az amit szeretnék.
2016. júl. 31. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem most neked egy sorozat évadjával. Mikor elkezdi letölteni akkor még kapsz más fájldarabokat is, utána beáll sorrendben tölteni.

A prioritás pedig automatikusan lépcsőzetesre van állítva, ahogy kell: 15-14-13....


Ha van mondjuk 15 fájlod, garantált hogy a fájlok sorrendben 15-ös prioritással kezdenek, majd az utolsó fájl 1-es lesz. Ezt neked automatán megcsinálja, és ez a legjobb módszer ismereteim szerint.


Az pedig hogy melyik fájlt hány seeder tudja jobban osztani, már te nem befolyásolod. Ha nagyobb osztásközt akarsz a prioritásra, akkor marad a kézi.

2016. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor marad a türelem és a kézi állítgatás :/
2016. júl. 31. 20:23
 5/7 Gábor_79 ***** válasza:
Van rá mód. Ha a µTorrent programot vesszük - a többiben nem feltétlen van meg ez- van egy sor az oszlopokban # jelzéssel. Az a torrentek sorrendjét jelöli. Ha rányomsz, akkor az alapján rakja sorba és vannak számozások is. A Fel -Le nyíl középen például ezt változtatja. Utána a beállítások menüben megkeresed a "Sorbaállítás" sort és rányomsz. A megjelenő ablakban az aktív letöltések maximális számához 1-et írsz és így mindig egyet tölt le egyszerre a megadott sorrend szerint.
2016. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gábor_79 ***** válasza:
De már látom, hogy nem egészen ezt kérdezted.
2016. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ÓÓÓÓ működik! Ezer hála hogy leírtad hogy ís működik ez a prioritás fájl sorrend szerint! Vártam és most végre elkezdte sorban letölteni :)
2016. júl. 31. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!