Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért vagyok passzív torrentez...

Ambn kérdése:

Miért vagyok passzív torrentezésnél?

Figyelt kérdés

A beállítási kalaúz azt írja, hogy a port nincs nyitva, pedig a vírusírtóm tűzfalán nyitottam neki portot?

Érdekes még, hogy uTorrent 3.3.1 (build 30000)-nél még nyitva volt, viszont 3.3.1 (build 30017)-nél már nem.


2013. szept. 2. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Routeren is nyitottad? Nem minden indításnál más portot használ? Ha egyik sem, próbálj egy másik portot, nagyobb számmal.
2013. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A windóz tűzfala be van kapcsolva? Ha igen, kapcsold ki!
2013. szept. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Routerem nincs, egy portot használ, a windows tűzfal pedig ki van kapcsolva!
2013. szept. 2. 12:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam nagyobb portszámmal, de így is zárva van, viszont feltöltés közben a kliens jobb alsó sarkában zöld pipa van!Így is passzív vagyok?
2013. szept. 2. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha lehet iktasd ki átmenetileg a routert. Ha úgy jó, akkor a router beállításaiban kell keresni probléma okát.

Attól még lehetsz passzív, hogy zöld pipát tesz ki, mert az csak azt jelzi, hogy vannak kapcsolatok.

2013. szept. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aaaa, nincs router, bocs, sztornó....:)
2013. szept. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!