Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltő programot, melyiket...

Letöltő programot, melyiket ajánlanátok, ami nem csak párhuzamosan tölt több szálon, hanem sorban egymás után is?

Figyelt kérdés

Régen nem használtam letöltő progikat. Megdöbbenéssel vettem észre, WIN 10 alatt futó új verziók párhuzamosan dolgoznak, de sorban nem tudják a letöltést.

Nem tudom, én vagyok ilyen béna, vagy valóban nem hajlandók erre. (?)

Ha több szálon egyszerre tölt a gép, akkor lefogja és mást nem tudok csinálni rajta. (öreg pc)

Olyan letöltő progira lenne szükségem, ami sorban, egyesével tud tölteni a data(pont)hu oldalról. Tud valaki ilyet?

A free download manager 5 csak párhozamosan tölt. Bár előnye, hogy felismeri a data oldalon a fájlokat, míg a régi verzió nem. /az a html lapot tölti le :-( /



2016. aug. 1. 20:56
 1/1 Hominida ***** válasza:
Tíz éve én a GetRightot nagyon kedveltem, és most is van még: [link] . Akkoriban azért kellett, mert a megszakadt kapcsolat helyreállása után tudta folytatni a letöltést. Be lehetett állítani a letöltési szálak számát, de a maximális sávszélességet is, vagyis lehet a párhuzamos letöltést is finomszabályozni.
2016. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!