Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen játék?

Létezik ilyen játék?

Figyelt kérdés

Valamilyen apokalipszis tört ki a világban. Én elbarikádozom magam a házamban és hosszútávon kell megoldanom a mindennapi gondokat. És idővel pótolni az élelemet ,stb. Néha támadhatnak csőcselék, vagy a fertőzöttek, avagy természeti katasztrófa.


Vagy ugyanez a kormány szempontjából? Kezelni kell a helyzetet, rend fenntartása, ellátás, védelem, stb?


Lehetőleg mai időben játszódjon.


Olyanhoz hasonló amit leírtam létezik? Nem the division, vagy dead rising , hanem olyat amit leírtam. (Esetleg dying light, fallout 4 vagy metal gear solid V ? Ráillene bármelyikre? Vagy bármi másra?)



2016. aug. 2. 07:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Ami mindezt tudja, olyan nincsen.

Zombis témában elég jó a State of Decay, ott legalább nem a többi játékos előli bujkálás jelenti a kihívást, hanem az élőhalottak elleni harc, az élelem és felszerelés felkutatása, a bázisod kiépítése, a túlélők megmentése és a velük való interakciók, stb.

2016. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!