Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri frissíteni windows 10-re?

Megéri frissíteni windows 10-re?

Figyelt kérdés

Amikor a tesömnak telepítettem a laptopjára akkor egy adathalász vírusnak neveztem. Most itt van az a nagy frissítés, és pozitív dolgokat olvasok róla. Felmerült bennem a kérdés, hogy talán én is kipróbálhatnám, le van töltve.

Nektek hogy tetszik? Tud annyit, mint a 7? Benne van az üveghatás? A jól bevált programok, pl. a notepad, paint, explorer benne vannak?

Olyat hallottam, hogy nem lehet a gyári böngészőn kívül nást használni, ez igaz?


Asztali gépem van, programozni, videókat szerkeszteni és játszani szoktam leginkább.

Ahogy elnézem, a kinézete alapján leginkább laptokon és tableteken nézne ki valahogy.

Szerintetek?



2016. aug. 2. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én utálom h ennyire nyomkövet... nekem 8.1 jobban fexik.
2016. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Nektek hogy tetszik?" Nagyon jó

"Tud annyit, mint a 7?" Többet is

"Benne van az üveghatás?" Nincsen, de nem is baj

"A jól bevált programok, pl. a notepad, paint, explorer benne vannak?" Persze

"Olyat hallottam, hogy nem lehet a gyári böngészőn kívül nást használni, ez igaz?" Nem igaz

"Ahogy elnézem, a kinézete alapján leginkább laptokon és tableteken nézne ki valahogy." Gépen is tökéletes

"Megéri frissíteni windows 10-re?" Igen

DE! Már nem tudsz ingyenesen frissíteni

2016. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De tud ingyen frissíteni. Microsof mindig hagy kiskaput.


[link]

2016. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :) ha nem lenne letöltve akkor se lenne azzol bajom, hogy nem ingyenes, windowsért sose fizettem és programért soha nem is fogok.

Viszont, hogy nincs benne az üveghatás, nem fogom telepíteni. Ez a szép a 7-ben és mindenhol ott van.

Ha valahogy elő lehet varázsolni, vagy ha beleteszik, akkor.

2016. aug. 2. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? LOL
2016. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha CSAK ez a bajod: [link]


Egyébként beírod Google-ba: Windows 7 theme for windows 10, és annyit kiad, hogy egy év alatt se néznéd mindent végig

2016. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, #6 :) csak ennyi kellett, akkor még egy pár kérdésem van:

Még mindig tele van adathalász alapbeállításokkal? Csak mert ha már egy kupac pénzt kérnek érte boltban, akkor ne jelentsen rólam a microsoftnak.

A windows 7 ultimate x64-nek melyik windows 10 változat felel meg?

Frissítéskor mi az, amihez nem nyúl a telepítő? A telepített programok megmaradnak? Mekkora helyet foglal a windows 10? A 7 at kb 16-17GB. (a rendszer maga)

Windows 7 után nehéz megszokni?

Mennyi idő a telepítés?


egyébként komolyan csak az üveghatáshoz ragaszkodok, ezért szerettem meg a 7-et, 2011-ig XP-s voltam.


...remélem, tényleg jó

2016. aug. 2. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!