Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan frissítsem a Windows...

Hogyan frissítsem a Windows 10-et?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nincs elég helyem. Tudni kell, hogy a gépem egy "erősebb" chromebook, ami natívan kapott win10-et és ennek a háttértárja 64GB-os eMMC. Na mármost, a windows maga vagy 25GB (temp fájlokat töröltem) mellett a rendszerfájlok is sokat foglalnak. Eddig azért siránkozott hogy nincs meg a 20GB üres hely, nagy nehezen összehoztam (tényleg minden személyes dolgot kimentettem máshová) és még most is kevesli. Mi az anyjukat csinálnak redmondban? Ha valaki a tabletjét akarja a win10 évfordulós frissítésével meglepni akkor beszopta? Nincs valakinek ötlete, hogyan lehetne a problémát áthidalni?

#évfordulós frissítés #Win10 Anniversary Update
2016. aug. 3. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyobb háttértár, de a leírtjaid alapján kellemetlen a helyzet, mert így sehogy se fogja engedni a frissítést.
2016. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

4 GB-s 64 bites laptop, másfél óráig kínlódott a Windows 10 frissitéssel (alig van rajta valami, még új). A végén én adtam fel, mert a gutaütés kerülgetett.

Mit küldtek ezek?!

2016. aug. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így: [link]
2016. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!