Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » System Volume Information...

Pethy997 kérdése:

System Volume Information Veszélyes?

Figyelt kérdés

Valahogyan minden meghajtómon, söt még a micro sd kártyán is ott van a kitörölhetetlen és érinthetetlen System Volume Information. Nemrég vettem egy quadcoptert aminek bekrepált a kamerája, ezért megpróbáltam formázni az sd kártyáját. Akkor feltünt, hogy nem lehet a rajta lévö System Volume Information mappa miatt. Aztán merö véletlenségböl eszembe észre vettem hogy ott van a gépemen, már egy hónapja. Még a C-én ok nem találtam volna furcsának, de azt tudtam hogy a D meghajtón ilyet még nem láttam. Ebböl kifolyólag gondoltam, hogy lehet hogy ez valami kártevö lehet ami még a quadcpter sd-jét is megfertözte.

Futtattam ezután egy keresést a malaware bytes-el de nem talált semmit.

Az lenne a kérdésem, hogy jogos e az aggodalmam ezzel kapcsolatban és ha igen akkor hogyan tudom törölni ezt az anomáliát?

(bocs a hosszú ö,ü betükért, olyat nem tud a laptopom)



2016. aug. 4. 10:59
 1/2 SimkoL ***** válasza:

'A System Volume Information mappa a Rendszer-helyreállítás eszköz által saját adatai és a visszaállítási pontok tárolására használt rejtett rendszermappa. A számítógép minden partícióján található egy System Volume Information nevű mappa. '

[link]

2016. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a rendszer része, márpedig rendszerfájlokat nem buherálunk, nem törlünk.
2016. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!