Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 egy late 2012...

Windows 10 egy late 2012 iMac-re való telepítéskor a külső meghajtót formatolja a gép?

Figyelt kérdés

Már rég akarok tenni egy win-t mac-re, de emiatt mindig meghátráltam, a külső vinyón ~500GB-nyi fontos cucc van. Az lenne a

kérdés, hogy ezek elvesznek-e, ha arról akarom telepíteni a rendszert? Néztem egy csomó tutorialt, ebből kiderült számomra, hogy nem törli, de biztos ami biztos megkérdezem itt is.



2016. aug. 5. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miféle videókat nézegettél, ha a BootCamp-pel csinálod, az azt se tudja, hogy van külső meghajtód, a belső diszket fogja szétparticionálni, és indítható a Windows telepítő, legalább is korábban így volt (nekem 2007-es MBP-n volt Windows-om).


Ha meg nem bízol benne, biztos ami biztos alapon a telepítésig húzd le a külső vinyót, akkor egészen biztosan semmi nem nyúl hozzá :-)

2016. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, úgy döntöttem inkább kukázom az ötletet. Valamit elcseszek, és oda a gépen lévő összes cucc is. Inkább gyűjtögetek egy épületesebb PC-re :)
2016. aug. 8. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!