Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ti mit szrettek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti mit szrettek egy pasiban? Külső, belszlő egyaránt.

Figyelt kérdés
Pl. Hogy viselkedjen, vagy hogy szempont-e az hogy milyen magas... Ilyenek. Hogy ti mit szerttek.:)
2012. jan. 5. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, mert mindenki másmilyet szeret! Ezt így nem lehet meghatározni!
2012. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ideált kérdezel, vagy az érdekel mi az aminek még lehet esélye?

Nem mindegy ám...

2012. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, ha tud helyesen írni.
2012. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 szamóca.. ***** válasza:

azt hiszem nálam ez árnyaltabb annál minthogy le lehessen írni... a külső az... olyan jó, persze, jó ha magas, meg ha szép szeme van stb, de valahogy egy pasi nekem nem egy-egy szép vonástól lesz jóképű vagy "megfelelő". képeken pl nem is jön át nekem egy férfi, ott sokkal kevesebben tetszenek. Valahogy úgy egy az egybe, viselkedéssel együtt vagy vonzódom hozzá, vagy nem.

belső... oda is lehet felsorolni temérdek tulajdonságot, legyen kedves, de ne tapadjon, független, humoros, pörgős, stb, de ezek is, mint a külsőnél, nem mutatnak semmit. Nincs kikötés hogy na, ha egy tulajdonság nincs meg benne akkor heloszia, hanem úgy... az egésznek passzolnia kell.

2012. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Legyen óriási buzogánya;-)
2012. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2012. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
legyen udvarias de ne az a nyálcsöpögtetős,fekete haj kék szem.ne legyen kigyúrt hanem inkább szálkás.legyen esze és felfogó képessége.175...190cm körüli kb nem szeretem ha alacsonyabb nálam,legyen család centrikus szeresse a gyerekeket de ne akarjon belőle egy tucatot :)ne legyen mulya álljon ki magáért,legyen humora de ne játssza túl a szerepét .röviden ennyi
2012. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

És tudjon szépen énekelni, mint a Józsi.

http://www.youtube.com/watch?v=ubJvf_laEnE

2012. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ideál is jó :) de az a legjobb ha leírjátok mind2-t :) eddigieket köszi :)
2012. jan. 5. 22:04
 10/14 anonim ***** válasza:

legyen magas,úgy 185cm körül,férfias,ápolt,szélesvállú,átlagos testalkatú,ne kigyúrt,ne kopasz,borostás,rövidhajú,szép mosolyojú,humoros,érdeklődő,tájékozott,angol nyelvből legyen penge,szeresse a sorozatokat,filmeket,mozizást,jó hangulatot,társaságot,olvasni,sétálni,a kutyákat,a szüleit,de legjobban engem,legyen hasonló életkörülménye mint nekem(ez elég nehéz,de csak úgy működik,ha hozzám hasonló)

ebből adódik:imádom ha hozzámér,ha megölel,megcsókol,felizgat,ahogy szeretkezik velem,ahogy rámnéz.(ez az ideálom!)

24N

2012. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!