Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a hiba? Facebookon...

Mi lehet a hiba? Facebookon hirdetek,4500 embert ért el a hirdetésem és 3 (! ) kattintott rá.

Figyelt kérdés
A relevancia 7-es. 4500 emberből 3 kattintott rá, full hd kép + igényes kb 2 sor szöveg ami a honlapomra viszi a látogatót. Egyszerűen ha nem is a legjobb (vagy jó?) hirdetés, akkor is irreális, hogy 4500 emberből 3 kattintson rá. Mi lehet a gond? Létezhet valami facebook beállítás? Tanácstalan vagyok :(
2016. aug. 5. 19:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem a 4500-ba beleszámol mindenkit, aki csak "arra járt", nem? Hol osztottad meg, ha valami speciális témáról van szó, ne csak lődd ki az űrbe, hanem mondjuk tematikus csoportokat keress.
2016. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne irreális? Az emberek nagyobbik része gyűlöli a hirdetéseket, és vagy blokkolókat használ, vagy próbálja szűrni a szemével. Kizárólag véletlenül szoktam rákattintani én is hirdetésekre.
2016. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mondjuk amit nekem facebook bead hírdetéseket még soha nem kattintottam rá.. egyszerűen olyan dolgokat ajánl amikre soha rá se néznék..
2016. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Weblapokat kinal a hirdetes egyedi koddal keszitve havi 35 euroert, nemetben.


25 es 55 ev kozotti, facebook-oldal adminisztrator vagy kisvallalkozo a szuresem.


Nem tudom mit rontok el. Borzalmas szerintem 4500bol 3 kattintas ez nincs egy ezrelek!

2016. aug. 5. 19:51
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez 4500 db ,,jobb oldali hirdetes" ami a facebookon barhova mesz akkor is latszik.

A 4500 embernek osszesen 9000szer jelent meg.

2016. aug. 5. 19:52
 6/12 anonim ***** válasza:

# 4/4 Időpont ma 19:51


Üdv a marketing világában. Ez így működik.

2016. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 SimkoL ***** válasza:
'Weblapokat kinal a hirdetes egyedi koddal keszitve havi 35 euroert, nemetben. ' 10.500 Ft / hó. Normális vagy, épeszű ember meg ne nézi.
2016. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó kifejtenéd?
2016. aug. 5. 21:52
 9/12 SimkoL ***** válasza:
51%

Irreálisan magas árat kérsz - évi 420 Euro - ez az egyik.

A másik, hogy tele van az ilyen jellegű hirdetésekkel minden és igazából senkit sem érdekel. Nekem is csak domain és tárhely kell ami éves szinten is kijön a te egy havi díjadból. - Az oldalakat megírtam magamnak, de ma már annyi féle előre telepített rendszer van, hogy szinte mindenki összekattintgat(hat)ja magának.

2016. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nos, azt a szubjektiv velemenyt hogy ,,nekem tökéletes az osszelattintgatas is" nem nagyon tanacsos belekeverni egy ervelesbe.


A robogokat a robogoklal, a motorokat a motorokkal erdemes intelligens emberek kozott osszehasonlitani :) Masnak nincs ertelme mert szubjektiv hogy most kinek mi.


A hirdetest attettem tegnap este adworsre, kb 10 erdeklodo.jott az ejszaka a 30 kattintasbol.


Hanyagolom a facebookot ezentul hirdetesre.

2016. aug. 6. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!