Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fallout 3, vagy new vegas?

Ceben11 kérdése:

Fallout 3, vagy new vegas?

Figyelt kérdés
A 3-al már játszottam, bár nem vittem végig. A változatosság kedvéért legyen a new vegas? Vagy van bármi jelentős különbség a kettő közt?

2016. aug. 6. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Van. A Fallout 3 egy nagyon hangulatos játék, a DLC-kel meg főleg (az alaszkai a kedvencem).


A New Vegas-t én annyira nem kedveltem, sosem tudott „beszippantani” igazán. Gyíkokra lődözni a sivatagban, hát no... :-)

2016. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Drone007 ***** válasza:

A New Vegasnak is megvan a maga hangulata.

Itt jött be először hivatalosan a lőszerkészítés, és a túlélő módban értelmet kapott a kaja és a pia is, mert egy idő után a karakter megéhezik/szomjazik, sőt alváshiánnyal is küzdhet.

Én mindkettőt nagyon élveztem, csak ajánlani tudom. Az az érdekes, hogy a New Vegashoz már több mod van a Nexuson, mint FO3-hoz.

2016. aug. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!