Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gta 5 online bann-nál nullázák...

Norbi658441 kérdése:

Gta 5 online bann-nál nullázák a karaktert is?

Figyelt kérdés
Az a sztori, hogy offline módban trainer moddal játszogattam és bentmaradt véletlenül egy fájl de attól függetlenül elindult az online része is és 1óra játék után meg kapok egy 10napos kitiltást.Mivel már elég nagy szintű vagyok meg sokat is játszottam az online részével ezért érdekelne, hogy nullázzák-e a karaktert mert annak nem örülnék.

2016. aug. 6. 15:32
 1/2 anonim válasza:
Ha csak 10 nap és nem örök akkor nem.:D de ha örök a bann akkor se biztos hogy nullázzák... Ez játéktól és készítőitől,stb.-ktől is függ :D
2016. aug. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha örök kitiltásom lenne akkor tökmindegy, hogy nulláznák-e vagy nem mert úgyse lehetne játszani azzal a karival viszont remélem nem nullázzák ki.
2016. aug. 7. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!