Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha egy driver miatt nem indul...

Ha egy driver miatt nem indul megfelelően a windows 10, az javíthatatlan?

Figyelt kérdés
Szóval, minden indításnál, észlel valami hibát, autómatikusan megpróbálja javítani, nem sikerül neki, de kiad lehetőségeket, ha azt választom, hogy az aláíratlan illesztőprogram letiltása (vagy valami ilyesmi) akkor beenged a windows-ba. Nos, amikor az eszközkezelőben kitörlök valami "Szoftveres eszköz" illesztőprogramot pontosabban GS hullámtáblás szintenzátor, meg valami másik. na mindegy, ha azokat kitörlöm, úgy 3 indításig jó, aztán a windows, vagy valami szemét program újra becsapja a driverek közé és megint nem indul megfelelően. Ha letiltom az nem elég. Ha eltávolítom őket, vissza jönnek. Halkan megjegyzem, nem biztos hogy ez a hiba oka, de ha ezeket letörlöm, egy ideig jól indul a windows. Na, valaki tud segíteni??

2016. aug. 7. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:

biztos írja mire panaszkadok, és azt kéne megkeresni ami vissza tólja.

(szerintem valami vírus lesz)

2016. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A windows második újratelepítése után is ugyan az. nemhiszem hogy vírus, és annyit ír, hogy a Windows nem tudta megjavítani a hibát.
2016. aug. 7. 21:10
 3/6 A kérdező kommentje:
Találkoztam mr ilyennel. Le kellett törölni minden illesztőprogramot, és várni, hogy a windows magától újrarakja, az megoldotta, de most is próbáltam, és most nem :(
2016. aug. 7. 21:13
 4/6 Gábor_79 ***** válasza:
Esetleg a driverek automatikus frissítését kellene kikapcsolni és akkor nem frissítené le az inkompatibilisre. Csak ötlet. Történetesen nem tízest használok.
2016. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valami hiba van szerintem a windows 10 hardverkezelésével, ma azt csinálta, hogy minden usb-t lecsatlakoztatott valamiért :/ újraindítás után jó volt, és megvan az esély a vírusra is, sajnos.
2016. aug. 9. 19:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Azthiszem megoldottam. Hozzáteszem, ez miatt nem engedett be a rendszer csökkentett módba (!!). Veszélyes.. Vírusirtó, semmilyen hibát nem tatált, 3 féle szoftverrel is próbáltam. a lényeg, hogy nem az eszközkezelőben kell törölni a drivereket, mert visszarakja egy idő után, hanem a Windows/System32/drivers mappában töröltem az összes dolgot, (sokat nem is lehet, mert használatban van, stb..) de amit lehet, mind töröltem. eddíg úgy néz ki, működött a dolog, egy hete fut normálisan, és frissíteni is tudtam(mert eddíg az sem sikerült neki)
2016. aug. 12. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!