Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NO$GBA Pokémon kereskedés...

ZsazsiBazsi kérdése:

NO$GBA Pokémon kereskedés hogyan kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok, A mai napon letöltötem egy gameboy emulatort és abból a verzióbol többet is és néztem neten is ,hogy kell/kéne meg csinálni ,hogy kereskedjek a pokemonokkal amikor ott van mind a két eberek és rá megyek a trade-re akkor kifagy a játék és kiírja fatal error.(minden verzióban ez van) Pokemon fire reddel próbálkozom (?)

Valaki próbált már ilyet vagy vagy-e valami tapasztalata és valami javaslat???



2016. aug. 8. 10:10
 1/5 anonim válasza:
Mármint a játékbeli emberekkel, akik alapból ott vannak? Nekem az szerintem működött, de nem igen használtam mert nem adnak olyaan jó pokét. Egyébként szerintem az emulátorral lesz a baj, ha kifagy olyankor.
2016. aug. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Krisipoke ***** válasza:
Utolsó: azért az túlzás, hogy nem adnak olyan jókat, mert pl. Jynx, Mr. Mime, és Farfetch'd máshogy meg sem szerezhető. És ebből Jynx még elég erős is.
2016. aug. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem, soha nem volt szükségem rájuk. Mindíg voltak jobb pokéim :P
2016. aug. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krisipoke ***** válasza:

Na és a változatosság? :D Illetve honnan tudod, mennyire jók, ha nem használtad őket? :D

Aki pedig a Pokédexet akarja teljesen befejezni, annak elengedhetetlenek.

2016. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez igaz, egyébként még régen néztem a végigjátszásokat és abban le volt írva, milyen erősek és én mindíg kialakítottam egy verhetetlen 6-ost, amikbe nem kellettek ;)
2016. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!