Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb ingyenes...

Melyik a legjobb ingyenes videoszerkesztő program win7-re?

Figyelt kérdés

Már vagy 1000 programot kipróbáltam de egyik sem olyan amit szeretnék.

A lényeg hogy lehessen a videó képéből levágni ( pl. egy embernek ne látszódjon a teste csak a feje), és lehessen vele bizonyos részeket elhomályosítani a videóban (pl. névtábla, véletlen belesétált valaki vagy bármi amit nem szeretnék hogy benne legyen.


Bocsi ha hülyén fogalmaztam de nem értek túlzottan ezekhez.


Köszönöm a segítséget :)



2016. aug. 9. 09:20
 1/5 CspCsj ***** válasza:

Tárgyak eltüntetésére ingyenes program nem hiszem hogy van.

Neten sok videót találhatsz ilyesmiről: [link]


Homályosításra az ingyenes VideoPad Editor is jó: https://www.youtube.com/watch?v=rQywGcGex5I

Hivatalos weboldal: [link]

Közvetlen link az ingyenes változathoz: [link] vpsetup.exe

2016. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Letöltöttem és lassú és nem válaszol.. :/
2016. aug. 9. 16:03
 3/5 CspCsj ***** válasza:

VideoPad-del az lehet a gond, hogy minden kis változtatás után az előnézeti (preview) videón elkezdi a változásokat végrehajtani. Ez lassít.

Gyorstani az előnézeti kép felbontásának csökkentésével lehet: Tools menü > Options > itt az előnézet szélességét (Width) és magasságát (Height) vedd jóval kisebbre, valamint a képkockaszám (Framerate) értéke is lehet mondjuk 30 helyett 24.

2016. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A videopadot én is egy ideig használtam,de sajnos fizetős lett :(
2017. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Innét a jelenlegi ingyenes változat letölthető:

[link]


Megj.:

A letöltött fájlnév alapján a VPPsetup.exe a fizetős próbaváltozatot, a VPsetup.exe az otthoni használatra szánt ingyenes változatot jelenti.

Ha nem működne a most megadott link sem, akkor a fizetős linkben módosítsd a "VPP"-t "VP"-re, így az ingyenes változatot fogja letölteni.

2017. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!