Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valali segít a SFM ben?

Valali segít a SFM ben?

Figyelt kérdés
Amikor renderelem a videóm mp4 be(quick time telepìtve van)amikor kész akkor csak egy szimpla fájlt adni.valaki segít?(képfájlokba rendereles megpróbáltam te az se jött össze)
2016. aug. 10. 10:08
 1/2 tabaki ***** válasza:

Mivel nem ismerem a programot, biztos, hogy nem tőlem kapsz segítséget, viszont: Ennél értelmesebben nem tudtad volna megfogalmazni a problémádat? Milyen az a „szimpla fájl”? Kiterjesztése nincs? Fölraktad valahová, hogy meg lehessen vizsgálni? Mi az, hogy „a képfájlokba renderelés se jött össze”? Mégis, mi lett az eredménye?

Nekem az se világos, hogy az MP4-hez mi szükség van a Quick Time-ra (amennyire tudom, ez általában a MOV-hoz kell), de ám legyen, lehet, hogy ez a program pont igényli.

2016. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az sfm ben csak úgy lehet mprben renderelni ha van quicktime

és a képfájl pedig az hogy kepeobw csonalja meg a meganimált videót,a fájlról pedig semmit nem tudok mert azt írja hogy a fájl típusa:fájl

2016. aug. 12. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!