Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudom letölteni a Windows...

SEFOX DDI kérdése:

Hol tudom letölteni a Windows 8 próbaverzióját (nem 8.1-et)? EREDETI termékkulcsom van!

Figyelt kérdés

Eredeti termékkulcsom van, csak a DVD eltűnt és nem tudom telepíteni. Nekem nem kell a 8.1 nekem a Windows 8 kellene. Tudna valaki segíteni?


Válaszokat előre is köszönöm!



2016. aug. 12. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
MSDN-en csak 7, 8.1 és 10 van így valamely torrent oldalról lenne a legjobb.
2016. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Lehet torrentezni, ott megvan még, de maga a Windows 8 nem létezik.


A 8.1 olyan, mint egy service pack, tehát a mezei 8-as semmilyen támogatást nem kap, amíg azt 8.1-re nem frissíted (a 8-as kulcs jó a 8.1-hez, mert nem külön verzió, csak egy frissítés).


Van valami különösebb oka, hogy a 8.1-et nem akarod használni? A 8-as után felüdülés volt, amíg a 10 meg nem jelent :-)

2016. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nos a kulcsot megvettem, de 8-at még nem használta, csak a 8.1-et, és kiszeretném próbálni.


Köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 13. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz, ha nem rakod fel a 8-at, hanem egyből a 8.1-et. A 8-ba még start menü sincs (de nem csak ezért).
2016. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
8.1-ben sincs start menü. csak Start képernyő.
2016. aug. 24. 10:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt a képernyő=menü, de most nem ez a lényeg.
2016. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igaz ez most mindegy. Van valakinek estleg egy linkje. Torrenten néztem de nem találtam.


Előre is köszönöm!

2016. aug. 27. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!