Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan használjam steam-en a...

Hogyan használjam steam-en a maestro kártyámat?

Figyelt kérdés
Nemrég letöltöttem a steam nevű közösségi programot ahonnan különböző dolgokat lehet letölteni van egy játék amire régóta vágyok és megszeretném venni de a fizetési módok között nem szerepel Maestro card

2016. aug. 12. 14:45
 1/3 Senki Alfonz ***** válasza:

Akkor (logikusan) sehogy ne használd a Maestro kártyádat .


Ha van PayPal fizetési opció nyiss egy PayPal számlát és fizess onnan.

2016. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Paypal segítségével áthidalható, bár társított bankkártya nélkül az sem fog menni, csak ha előtte a PP számládra nem teszel annyi pénzt, amennyi kell:


[link]


Vagy érdeklődd meg a bankodnál, van-e "virtuális" kártya lehetőség, amivel lehet neten fizetni, a Maestro-val ugyanis kb. semmilyen online tranzakció nem bonyolítható.


De persze a legjobb megoldás, ha kártyát cserélsz.

2016. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem Maestro érintőkártyám van és mivel ennek is van a hátulján 3 jegyű kód így elvileg tudsz neten vitézkedni. Azt a kódot kérik netes vásárláskor a kártyaszám mellett. De lehet egy kártyacsere jobb megoldás én gondolkozom rajta.
2016. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!