Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A sony vegas pro 13-ról lenne...

A sony vegas pro 13-ról lenne szó!?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a vegas pro 13-t. Úgy töröltem le hogy a mapájához mentem és onnan töröltem. (jobb klikk az egészre törlés) és amikor most újra letöltöttem csak másik torrent oldalról azt írja hogy távolitsam el teljesen a programot mielőtt ezt felszeretném telepíteni!?! Én megnéztem a programok és szolgáltatások résznél hogy ott van-e és ott volt. De amikor ott rámegyek hogy törlés azt mondja nem lehet válasszam ki melyik mappában/helyen van, na de ugye én töröltem az egész mapát. Windows 10-m van! Minden segítséget előre Köszönök!

2016. aug. 12. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Sony vegas-t akarsz használni, de még egy programot sem tudsz letörölni. Hogy van ez ?

Amúgy az egészet cseszheted most már.

2016. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. aug. 12. 20:19
 3/4 tabaki ***** válasza:

Próbáld visszaállítani a mappát a kukából, ha ott nincs, akkor Recuvával, és távolítsd el emberhez méltó módon. Ha ez már nem lehetséges, a Revo Uninstaller vagy a CCleaner talán képes letakarítani a nyomokat, de ki tudja, milyen sikerrel.


Egyébként meg tényleg elképesztő eseteket produkáltok. Már a tegnapi photoshopos kópé se volt akármi, de ő legalább nem a gépkezelés alapjaiba sült bele. Vagy legalábbis az a része nem derült ki...

2016. aug. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon köszi a választ!
2016. aug. 13. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!