Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Biztonsági másolat készítése...

Biztonsági másolat készítése sikertelen?

Figyelt kérdés

Nekem win 7 starterem van (amit nagy nehezen vadásztam a Win 10 helyére) de apukám gépén pedig Win7 Home Premium amit anno én tettem fel neki de a weboldalról már törölték a fájlt. Arról a rendszerről szeretnék egy biztonsági másolatot készíteni így az enyémre feltelepíteni és ha már megvan akkor eltenni későbbi esetekre.

Mármost, én természetesen csatlakoztattam egy formázott 8Gs penyót de azt írja "Hordozható eszközre nem lehetséges a képfájl mentése" Így sem biztonsági mentést sem lemezképt nem enged a penyómra.

Ötlet?


2016. aug. 13. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van egy legalább 16-20 GB-os külső merevlemez vagy pendriveot, akkor Acronissal készíts mentést. A windows féle nem mindig megbízható. Amúgy ha ntsf-ben van a külső adathordozó fel fogja ismerni. Fat32 nem fogja kezelni.
2016. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a 4Gs penyómat végül felismerte de azt írja 42 giga helyre van szükség a teljes op rendszer mentéséhez pedig full üres a rendszer annyi hogy a Mozilla is le van szedve. Akkor mások hogyan készítenek 3-4 Gigás ISO-kat?
2016. aug. 13. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!