Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám leszedni a...

Pintér Árpád kérdése:

Hogyan tudnám leszedni a gépről a windows 10-et és helyette a windows 7-et visszatenni?

Figyelt kérdés

30 napnál régebben van fent a gépen a win 10 64bit-es verziója és kicsit gyenge hozzá a gépem, ezért akarom visszarakni rá telepítő cd-ről a 32 bit-es win 7-et, de egyszerűen nem tudom. boot-ol a cd-ről, de mást nem tudok elérni, csak hogy a win 10 alapra áll vissza.

ha tud valaki, legyen szíves írjon.



2016. aug. 13. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
formázással
2016. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És hogy formázzak?

Rajta van a win a gépen, így nem engedi.

2016. aug. 13. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:
biosban beállítod első helyre a dvd-t és úgy
2016. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lali51 ***** válasza:
Gépház -frissítés és biztonság-Windows helyreállítás -speciális indítás.
2016. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

beállítottam.

onnan is boot-ol, de csak hibajavításokat ajánl fel, meg adat törléseket.

mikor újraindítom a gépet. kiírja hogy nyomjak egy billentyűt a cd-ről való indításhoz.

megnyomom, és nem a megszokott telepítési felület jön be hanem a win 10-nek valami hibaelhárító felülete.

2016. aug. 13. 20:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Na megpróbáltam a gépházas dolgot. Pontosan ez a felület jön be a cd-ről bootoláskor is.
2016. aug. 13. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
2016. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!