Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes Windows 8.1-re frissít...

Érdemes Windows 8.1-re frissíteni Windows 7-ről?

Figyelt kérdés
Windows 10-re nem akarok frissíteni, mert az emberek 85%-a már a kukába dobja a gépét miatta... A Windows 8.1-el a kipróbálásnál megvoltam elégedve :) Vannak hibái vagy problémái a rendszernek, amiről tudnom kéne?
2016. aug. 14. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

A win 7-től a 8-on át, a 10 ig szinte kifogástalanul működő programok.

Azok a fiatalok akik naponta 5 játékot torrenteznek le majd telepítik fe, és ezáltal tömve van a gépük mindenféle vírussal és egyébbel, azok jóhogy a win 10 et szidják.

Egy normális keretek között használt, és időnként karbantartott win 10 nek a világon semmi baja sincs.

Persze ehhez kell egy kis ész is.

2016. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem programok, hanem rendszerek.
2016. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 |Orfeusz| ***** válasza:

A Windows 10 alapjaiban nagyon hasonlít a 8.1-re. A UI egyre értelmesebb, kifinomultabb, értelmesen van összerakva. Az Anniversary Update most még hozott hasznos funkciókat (gépházat átszabták, akkubeállításokat összegyűjtötték).

A Win10 szerintem átgondoltabb és kényelmesebben használható a 8.1-nél, és nagyobb hibái nincsenek. Vannak hozzá driverek is, a 8.1-en működő programok mind futnak (driverek is általában), az erőforrásigénye nem nagyobb a 8.1-nél.

És még a UI is szebb lett.

2016. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom bántani a Win 10 imádókat, de amikor 3 ismerősömnek a HDD-jét gyilkolta meg frissítésnél meg beleavatkozott a rendszer működésébe, azért az nem játék...ott fontos adatok is elvesztek... Én elhiszem hogy valakinél full hibátlanul működik az egész és őrülök, hogy nekik tetszik meg minden... de van akinél nem így volt ez...pedig rendesen karbantartva voltak a gépek
2016. aug. 14. 12:29
 5/9 anonim ***** válasza:

A win 10 gyilkolta meg a HDD-ket ? Na ne viccelj már, mert cserepes a szám ! Jah kérem, ha nem eredeti, meg mindenféle aktiválókkal bolondítják meg, akkor nincs min csodálkozni. Ez értendő a frissítésre is. Az sem javallott !

Egyébként nem vagyok Win10 fanatikus.

2016. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 CspCsj ***** válasza:

Személy szerint annak a híve vagyok, hogy ami jól működik, azt ne piszkáljuk.

Miért szeretnél frissíteni a Win7-ről? Hibák, vagy talán hiányosságok miatt?

2016. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ismerősömnek eredeti Win10 volt rajta, de akkor is meghalt tőle a gépe... új vinyót vett bele majd visszatért a 7-re...nagyjából ennyi a sztori
2016. aug. 14. 16:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ezt elhiszem hogy meghalt a vinyó, de azt azért már nem hiszem hogy a Win 10 ölte meg.

Ilyet csak a félnótás Molnár Krisztián félék hangoztatnak. Ha egyáltalán ismered. :)

2016. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Windows 8.1-et tedd fel, aztán meglátod. Nincsenek hibái. A 10-nek sincs, csak sok gép már nem elég hozzá.
2016. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!