Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gta 5 müködése leáll! eredeti...

Gta 5 müködése leáll! eredeti játék cds gépem adatai gtx 970 4g i5 12 gb ram birja a gépem win 10 64bit?

Figyelt kérdés

elinditom a gta t aztán bedob a főmenübe rákattintok bármelyik játékmodra ˙(story mod , stunt siries, online )

rányomtam aztán elkezdett tölteni és 10-15 mp töltés után gta 5 müködése leáll egyszer rendszergazdaként elinditottam és bedobott a játékba és röktön leállt ?játék fájlok között is probáltam elinditani de onnan is ugyaneddig jutott



2016. aug. 14. 22:07
 1/3 A kérdező kommentje:
safe modba bedobott és müködött csak ha átálitottam full screen re leállt
2016. aug. 14. 22:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Driver hiba lehet esetleg, próbáld frissíteni(ha a legújabb van fent akkor rakj fel egy régebbit).
2016. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
régebbit azt honnan tudok letölteni mert igazad lehet ez a probléma mivel pont elötte frisitettem köszi a választ
2016. aug. 15. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!