Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet képet szerkeszten...

Hogyan lehet képet szerkeszteni Paintban, hogy egy képen szerepeljen 2 fénykép?

Figyelt kérdés
Semmilyen programletöltés nem jöhet szóba. Olvastam,h a paint-ban egyszerüen lehet,de nekem nem akar összejönni :(
2016. aug. 18. 11:57
 1/6 tabaki ***** válasza:

„de nekem nem akar összejönni”


Merthogy, hogyan próbáltad?

Gondolom, készítettél egy akkora üres lapot, amelyre mindkét kép elfér, és arra máshonnét -- például egy újra megnyitott Paintből -- akartad bemásolni a képeket. Én ebben nem látok logikai hibát, el nem tudom képzelni, hol futottál zátonyra.


Nem tudom, miért nem jöhet szóba letöltés, de nagy kár, mert csak a mazochista szívatja magát Painttel, amikor tele van a net normális képszerkesztőkkel.

2016. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Letöltésről azért nem lehet szó,mivel megtelt a memöria a számítógépen és én nem értek annyira hozza,h tudjam,h mit lehet törölni róla és kb 2-3 hét,mig lehetőségem lesz szakértőhöz vinni. A képre viszont szükségem lenne mihamarabb.
2016. aug. 18. 12:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Mekkora üreslapot kellene készítsek,mert én a kép bemásolásával kezdtem,és az annyira kinagyított állapotba másolta be,h még kijelölni sem tudtam így csak a kép legfelső sarkát,amin lényegében semmi sincs,és ha kijelöltem teljes egészében,úgy sem láttam sehol kicsinyitési lehetőséget
2016. aug. 18. 12:24
 4/6 SimkoL ***** válasza:
Ha nem annyira titok vagy privát, küld el a két képet valamelyikünknek és összerakjuk neked. E-mail-t privátban közölhetünk.
2016. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tabaki ***** válasza:
Igen, SimkoL javaslata megfontolandó. Úgy tűnik, sok dologgal nem vagy tisztában, szerencsésebb -- és főként gyorsabb -- lenne, ha mi csinálhatnánk meg.
2016. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:
Hát... én eddig tudtam várni. Lehet, hogy most egy hétig nem kerülök gépközelbe.
2016. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!