Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 90% és +-ra lefoglalt RAM?

90% és +-ra lefoglalt RAM?

Figyelt kérdés

Szóval... Mostanában a gépem kb. úgy 1 hete elkezdte azt csinálni hogy 90-99 százalékig lefoglalja a RAM-omat a nagy semmi! Nem tudom hogy HOGY?

Gigabyte Z170x-Gaming 3

I5-6600

GTX 970

16GB G.SKILL RAM 2133MHZ

ezek a főbb részei a gépemnek

és ez a gép bekapcsolása után 30perc-1.5 óra használat után elkezdi megint és egy idő után 99%-ra foglalja le a RAM-ot és használhatatlan lesz az oprendszer (Windows 10) a gép kb. úgy egy 1.5 hónapja van meg és eddig nem csinált ilyet. Először arra gondoltam hogy valami vírus Át vizsgáltatom a gépem 3DB. vírusírtóval [AVG, Panda , Spybot] és egyik se írt semmit fenyegetést, utána meg valahol azt olvastam hogy valami Gigabyte alaplapos utility foglalja le ennyire a RAM-omat... Ja és a Feladatkezelő nem ír semmit akárhogy számolgatom hogy programonkét hogy mennyit foglal le a 16gb-ből sehogy se jön ki a 15.9 GB lefoglalt RAM.. ja és az átlag Memória lefoglatság is 46 % (7-8GB) és az se jön ki sehogy se? Mit tegyek hogy ez ne legyen?



2016. aug. 18. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
AVG, Panda , Spybot? Nekem is hasonló gondom volt anno, egyik sem talált vírust, aztán amikor elindítottam a world of warcraftot kiírta, hogy milyen vírusom van és hol, tegyél fel valami normális vírusirtót 30 napos kis-t(kaspersky internet security) pl. az letakarítja ha virusod van.
2016. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!