Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal cserélgethet...

Melyik programmal cserélgethetik a felhasználók egymás közt az IP címüket?

Figyelt kérdés

Persze nem a valós IP -re gondoltam, az nyilván adott. Inkább egy privát kör kialakítás lenne a lényeg, ahol minden résztvevő proxy szerver is egyszerre.


Remélem értitek! Fontos lenne. Köszönöm :))



#IPcsere #privátProxy
2016. aug. 18. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
tamachi-ra gondolsz?
2016. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a tamachi
2016. aug. 18. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
mármint hamachi, meg keress rá
2016. aug. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Tor az nem pont ez de hasonló. Bárki internetezhet toron keresztül, viszont nem kötelező proxynak lenni, önként lehet lenni relaynak vagy exit nodenak. 3 gépen viszi keresztül a kapcsolatot a föld különböző pontjain hogy nehéz legyen lenyomozni.
2016. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nekem direkt az lenne a cél, hogy magam tudjam beállítani hogy pl csak magyarországi USER-ek között akarok kapuzni. (Vagy hogy hívják azt. Szóval a meglátogatott lap úgy lássa hogy magyarországi IP -ről ment a forgalmazás, DE ne szúrja ki hogy Proxyztam)

2016. aug. 29. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!