Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan mentsek le egy stream...

Norbi0000000 kérdése:

Hogyan mentsek le egy stream videót? HiDownload nevü programot próbáltam már nem müködik

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha valami filmet, sorozatot akarok lementeni, akkor a maxthon böngészőt használom. A fájlszimatolójával elég sok oldalról ki lehet nyerni a video (vagy más) linkjét, ezt beadom egy letöltés kezelőnek (Download Accelerator van fent nálam) és már jön is a film.


Biztos van ennél jobb megoldás is, de ez anno bevált, úgyhogy nem is keresgéltem tovább. :)

2016. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem élö pl m4 sport stream ilyen kéne
2016. aug. 19. 14:34
 3/3 TR75 ***** válasza:

Itt találsz egy leírást a videotárról:

[link]


Az élő közvetítés kicsit más, azt szerintem megpróbálhatod valamilyen képlopó/video capture programmal/alkalmazással menteni, nekem nem igazán ment, mert ugyan elmentette a fájlt az alkalmazás, de egyrészt abszurd méretű lett a videó, másrészt nem volt jó minőségű. Na, persze lehet, hogy nem próbálkoztam elég keményen, de hát nem is volt élet-halál kérdése.

2016. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!