Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mekkora pendrive szükséges...

Mekkora pendrive szükséges Windows 10 telepítéséhez Mac-er BootCamp-el?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy legalább 8GB-os kell és nekem akkora van de ugy azt írja, hogy 7.8 GB használható, szóval most nem tudom mit jelent az a leg 8...pendrive legyen 8gigás vagy a tényleges felhasználható tárhelye.

2016. aug. 20. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
8GB-os elég!
2016. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 |Orfeusz| ***** válasza:
4GB körül van a telepítő, talán kicsit fölötte.
2016. aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az eredeti win10 home-hoz 16gb-os pendrive-ot adtak.
2016. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak, mert megpróbáltam már telepíteni és nem volt hajlandó bootolni a pendriveról.

Valahol azt olvastam, h a DVD drive-os Macek nem tudnak pendrive-ról bootolni, de vki akinek ilyen macje van azt mondta h ez nem igaz.

Szóval ezért gondoltam, hogy vagy túl kicsi a pendrive, vagy másfajta pendrive kellene.

Egyébként windows 10 studentet telepítenék.

2016. aug. 20. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak ha simán rámásolod a win 10 a pendrive-ra, úgy nem fog boot-olni. Windows 10 telepítő készítése pendrive-ra (Rufus):

https://www.youtube.com/watch?v=1CS88qw1kUU&ab_channel=Devil..

2016. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem másoltam rá...BootCamp-el akartam telepíteni.
2016. aug. 21. 12:54
 7/7 anonim ***** válasza:

A win 10 pro 3.28 gb, 4 gb-os pendrive elég, ha csak nem akarod a 32/64 bit telepítőjét is rátenni. Itt simán felteszik mac mellé:

https://www.youtube.com/watch?v=lmR1gjhjiko&ab_channel=Music..

2016. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!