Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Véletlen kitöröltem lomtárból...

Véletlen kitöröltem lomtárból egy képet, hogy tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés

Véletlen kitöröltem egy képet mert azt hittem már nem kell de most újra kéne és nem tudom mit tegyek letöltöttem ilyen recuvery programokat de az egyik egyáltalán nem is találja a másik meg megtalálta de azt írja az ingyenes verzióban nem lehet visszaállítani.Ti mit ajánlotok hogy csináljam meg mit kéne tenni esetleg valami Windowson belüli praktika (tudom hogy f@rok voltam de holnapra kéne a tervrajz kép :S)


Előre is köszönöm!



2016. aug. 21. 16:16
 1/4 pinkpancser ***** válasza:
Vannak programok amik segítenek visszaállítani a törölt dolgokat, ha még nem lett felülírva a helyük. Én a recuva-t és get data back-et használom, de van sok más jó program is.
2016. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a recuva valahogy nem találta meg :S a másikat mindjárt kipróbálom de előre is köszi ment a zöld :)
2016. aug. 21. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet már más néven látható már.

Arra ügyelj, a visszaállításnál másik meghajtót adj meg-akár egy pendrive.

2016. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meglett Köszönöm ! Életmentő volt a program amit az első írt :) Ment a zöld mindenkinek!
2016. aug. 21. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!