Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A minap észleltem egy hibát...

A minap észleltem egy hibát az EREDETI Rainbow Six Siege Uplayes verzióján. A játékot magát a megszokott parancsikon használatával már el sem tudom indítani?

Figyelt kérdés
mivel egy iulyen felugró ablak ezt közli velem:Failed to initialize BattlEye Service: Driver Load Error (1450). Ezután elkezd tölteni, de csak tölt, tölt, és tölt. Egy másik fájlból a játékot el tudom indítani, de már ranked meccseket nem tudok játszani, mivel azt írja ki, hogy failed to connect BattlEye servers, vagy valami ilyesmi. A hibakód: [0-0x00001001]. Verifyoltam a játékhoz kapcsolódó fájlokat már nem egyszer, le is töröltem és újratelepítettem, de nem működik. Rendszergazdaként, vagy anélkül is a Rainbow Six Siege mappában lévő BattlEye alkalmazás nem indul. Tudnátok segíteni? Utána néztem angol nyelvű oldalakon is, sok hasonló ember észleli ezt a fajta hibát, és sokuknak meg is oldódik ezekkel a próbálkozásokkal amikkel nekem nem sikerült.?

2016. aug. 21. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok embernek ez a baja a frissítés óta, nézz utána fórumokon, esetleg itt GYK-n, talán hamarabb eredményre jutsz, mintha vársz
2016. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is megvan pár napja a game, baromira tetszik, csak a pinggel van bajom.

Utánanézve ennek a hibának, arra jutottam hogy:

1. Service-ben keresd meg a battleye service-t és állítsd le. Ezután indítsd el a játékot. Ha minden igaz ilyenkor újrainicializálja magát és beáll normál módba.

2.Másik lehetséges mód, hogy próbálsz egy külön Battleye telepítőt leszedni.

3. Akár a vírusirtód is szopathat, kapcsold ki teljesen és próbáld ki úgy.

2016. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hiába, akkor is csak tölt, de semmit nem csinál...
2016. aug. 21. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:

1.nyisd meg a uplay

2 beállitások

3. rainbow six siege

4. menny ki a szabadba és szerezz barátokat

2016. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, de tudom, nehéz felfogni, hogy valakinek vannak barátai.
2016. aug. 22. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!