Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom felrakni a...

Miért nem tudom felrakni a Kaspersky-t?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy eddig is Windows 10-et használtam, és ugye megnyitottam egy próbaverziót. Most újraraktam ugyanazt a Windows-t, és ezt írja ki telepítésnél:


[link]


Ez a próbaverzió bugolása miatt lehet. Ezt valami hálózati kártyára adják? Vagy nem is az újrarakás a gond?



2016. aug. 21. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írja, hogy pontosan mi a hiba. Talán a verzió, amit telepíteni próbálsz, nem kompatibilis az új anniversary update verziójú w10-zel. Nézz utána kaspersky-éknél (pl. fórumon), hogy van-e az embereknek hasonló problémája tömegesen, ill. van-e valami alpha/beta változat, ami már működik vele.
2016. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja, és felraktam az Anniversary Update-ot is.


De úgy csináltam, hogy:


1. Leszedtem nCore-ról a Windows-t

2. Felraktam pendrive-ról

3. Aktiváltam

4. Alaphelyzetbe állítottam

5. Felraktam a tiszta Windowsra az Update-ot

6. Megint alaphelyzetbe raktam, és így teljesen feleslegmentes, újrarakott, friss Windows 10 Pro 64bit van fent a gépemen

2016. aug. 21. 21:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Az is lehet egy megoldás, köszönöm szépen a tippet!
2016. aug. 21. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom hogy felted..


Egyszer feltettem, hogy kipróbáljam..


Aztán nem bírtam letörölni.....

2016. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azzal nem volt gondom, és elég jó vírusirtó, pont azért akartam most felrakni, de egyelőre marad a Windows Defender.
2016. aug. 21. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!