Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy állíthatom vissza a...

Hogy állíthatom vissza a képeim ismeretlen formátumú/sérült fájlokból? Csak 3 nagyméretű ismeretlen sérült fájlt látok, ami helyett kb 50 képet kellene tartalmazzon az adott mappa.

Figyelt kérdés

Laptopról külső meghajtóra helyeztem át képeket, miközben lemerült a laptopom. Miután töltőre tettem folytattam az áthelyezést, miután befejeződött vettem csak észre, hogy több áthelyezett mappából, az egyikben sérült fájlok lettek csak (gondolom ez volt az a mappa, ami a lemerülés pillanatában a másolás alatt volt). A mappa kb 50 képet kellene, hogy tartalmazzon, ehelyett ismeretlen formátumú 3 nagyméretű fájlt tartalmaz (az egyik 1,8 GB pl). De nagyon furcsák ezek a fájlok, nem lehet velük semmit csinálni, sem átnevezni (tartalmaz többféle furcsa karaktert is, pl kettőspontot is a nevük), sem törölni nem lehet, és amikor megpróbálnám azt írja, hogy nincs a fájl az adott helyen.


Próbáltam helyreállítani Handy Recovery-vel, de az nem találta az adott fájlokat töröltként sem. FileRepair-rel is próbáltam, az látja, mikor megnyitnám, de kijelölés után már azt írja nem található az adott fájl.


Valakinek lenne erre valami ötlete, hogy mit lehetne vele kezdeni? Valahogy helyreállítani?



2016. aug. 21. 23:14
 1/1 DjImipapa ***** válasza:
Gyanús, hogy semmit. Amikor megszakadt a folyamat, semmi sem került az adathalmazból jó helyre. Ezért nem áthelyezni kell, hanem másolni! Majd ha kész törölni a nem kellőt...:
2016. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!