Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3-ban létezik...

Battlefield 3-ban létezik javelin hack?

Figyelt kérdés
Tankkal voltam, és bemértek javelinnel, jelezte a tank, hogy kilőtték a rakétát. Volt időm egy nagy szikla mögé menni, legalább másfélszer magasabb volt a szikla, mint a tankom magassága. A rakéta nem oldalról jött, nem is hátulról, hanem majdnem pontosan szemből. Jött a rakéta, és láttam, hogy a szikla felett tesz egy közel derékszögű fordulatot, és eltalált. Na ez azért érdekes, mert én nem használom az infrafüstöt, mivel már egy kisebb szikla, vagy árok is megfelelő fedezéket nyújt a javelinek elől. Sőt, ha nincs fedezék, akkor elkezdek teljes gázzal hátrafelé menni, közben kanyarodva, és még úgy sem talál el a javelin, csak 10-ből maximum 2-szer.
2016. aug. 22. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
A javelinnek pont az a lényege, hogy a tanktornyot találja el (felülről) nagyobb sebzés érdekében.
2016. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!