Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik mod az ahol a World of...

Melyik mod az ahol a World of Tanksban a játékosok mellé kiírja százalékban a win ratet, játék közben?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
XVM
2016. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

XVM


Amúgy a win%-nek totál semmi értelme sincs nem mond el semmit... A WN8-az már jobb, szintén elmondható hogy az overall wn8 nem mond túl sokat arról hogy MOST milyen, de ha a legutolsó 100 csata wn8 átlagát vennéd az lenne a legpontosabb adat amit kaphatsz.

2016. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szeretném csata közben látni, hogy ki számít jó játékosnak, és ki nem. Sokat tenne hozzá az én játékomhoz is ha tudnám milyen szintű csapattagokkal vagyok "összezárva".
2016. aug. 23. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:
azabaj a WN8-al is hogy nem tudhatod hogy a tomato azóta folyamatosan fejlődik és simán zöld szín lenne vagy tényleg egy tomato szinten van....én nekem 500WN8-am volt és nagyon belejöttem a játékba és tier IX-be conquerorral voltam és szidtak az elején hogy én vagyok az egyetlen tomato és pont az ő csapatukba kerültem a csata végén pedig nekem lett 6000+ sebzésem :DD szóval magamból kiiundulva nem igazán hiteles az XVM szín
2016. aug. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!