Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb Linux operáci...

Melyik a legjobb Linux operációs rendszer kezdőknek: Linux Mint vagy Zorin OS vagy Elementary OS?

Figyelt kérdés
Windowsról akarok váltani Linuxra.

2016. aug. 23. 08:57
 1/8 Alain Delon ***** válasza:
100%
Szerintem live-ban mind a hármat ki tudod próbálni.
2016. aug. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 |Orfeusz| ***** válasza:
74%

Attól függ, hogy mennyire vagy hajlandó tanulni. Ha semennyire, akkor Zorin. Ha kicsit, akkor Mint. Ha Linuxon nem Windowsozni akarsz, akkor ElementaryOS.


Egyikbe se fog beletörni a bicskád, az Elementary is nagyon felhasználóbarát. Én személyesen azt ajánlom.

2016. aug. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tom Benko ***** válasza:
38%
Teljesen mindegy, eleinte úgyis a wines berögződéseid fognak dominálni. Ezt elkerülheted, ha attól a lehető legteljesebb mértékben eltérő disztrót próbálsz ki. Én inkább a Debian vagy ArchLinux rendszereket mondanám, azoknál lesz egy kis rálátásod is a teljes OS-re.
2016. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem nem jött be az elementary, én a mintet szeretem. azok közül is a mint xfce a legstabilabb szerintem.
2016. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Én is a mintet ajánlom. XFCE-t. Archot kezdőknek nem, még feltelepíteni is nehéz.
2016. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Én egyekit se preferálom.Inkább Debian ha komolyan szeretnéd használni,nálam ami kevésbé omlott össze az a Xubuntu volt,így azt javaslom gyakorlásnak.
2016. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy nem értem miért lett lepontozva a Tom,pedig teljesen jogos amit írt.Először én is úgy gondoltam hogy nem kell,de amikor bejön az első probléma,igényel némi rálátást a megoldása,nem lesz mindig ott a közösség fölig amikor a rendszer sem akar betölteni és kénytelen leszel magad megoldani.A LINUX MEG NEM WINDOWS,és ne is akard úgy használni.
2016. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tom Benko ***** válasza:
@5: Megdöbbentően könnyű feltelepíteni, inkább szokatlannak mondanám, pedig rettentően egyszerű.
2016. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!