Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hasznomra válik-e vagy sem?

Hasznomra válik-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy 500 GB-s merevlemez a gépemben (ennek konfigurációja: Intel Pentium G620 2,6 GHz-es processzor, Asus P8H61-M LX3 R2.0-S alaplap, 4 GB DDR3 RAM, Nvidia GeForce 8400X, 1024 MB-s videókártya, Windows 7 Home Premium operációs rendszerrel), de szeretnék még egy winchestert mellé, mivel kevés a tárhelyem (a "C" egység 46,4 GB-t tartalmaz. Ezen van a Windows és a különböző programok. A "D" 419 GB-os, képeket, filmeket, zenéket, valamint a munkámhoz szükséges dokumentumokat tárolom itt). Játékokat nem nagyon telepítek, mivel én a régebbi kiadásúakat (F1 Challenge 1999-2002, F1 Birkuc módok, Need for Speed 2 SE, régebbi Fifák, stb.) kedvelem, de ezok ugye nem futnak Win7 alatt, az újabbakhoz (Fifa 15, Fifa 16, GTA V, Batman Arkam-sorozat) pedig vagy nem elég a proci és a RAM, vagy pedig gyenge a videókártya. Arra gondoltam, hogy ha vennék még egy vinyót, akkor úgy alakítanám az egységeket (persze csak ha lehetséges ez), hogy az egyiken maradna a Win7 (nem akarnám törölni, mivel mióta megvan a gépem ez van rajta és megszoktam), a másikon pedig az XP operációs rendszer lenne (mert néhanapján azért elkörözgetnénk Michael Schumacherrel az imolai vagy az isztambuli pályán, esetleg rúgdosnék egy pár gólt mondjuk Ruud van Nistelrooy-jal a Premier League-ben), a harmadikon pedig azokat az adatokat tárolnám, amelyek jelenleg a "D"-n vannak. Jó lesz ez így?

2016. aug. 23. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, jó.
2016. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 donfetibo ***** válasza:
#1 +1
2016. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint úgy gondoltam ezt az egységek tetsreszabását, hogy a mostani vinyó "C" egységén hagynám a Win7-et (vagyis ehhez nem is kell piszkálni), a "D"-re tenném fel az XP-t, de előtte az itt levő adataimat átraknám az újonnan vásárlandó winchesterre, ami az "E" egység lenne.
2016. aug. 23. 14:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint úgy gondoltam ezt az egységek tetsreszabását, hogy a mostani vinyó "C" egységén hagynám a Win7-et (vagyis ehhez nem is kell piszkálni), a "D"-re tenném fel az XP-t, de előtte az itt levő adataimat ráírnám egy DVD-re, amit majd átrakok az újonnan vásárlandó winchesterre, az "E" egységre.
2016. aug. 23. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Felesleges bonyolítani. Új HDD-re mehet az XP.
2016. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kössz szépen 5-ös válaszadó, akkor majd az új vinyóra teszem az XP-t, a mostanin pedig minden marad úgy, ahogy eddig.
2016. aug. 23. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!