Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az egyszer beírt vízjelet...

Az egyszer beírt vízjelet hogy lehet kitörölni, hogy ne nyomtassa rá a nyomtatandó képekre?

Figyelt kérdés
beírtam egy vízjelet,ki is nyomtattam a képet,ami kellett,de aztán a következő képen is ott volt,amit nyomtattam...hogy is lehet azt kitörölni?

2016. aug. 24. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy hova írtad be a vízjelet?
2016. aug. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na igen,tudom ,hogy ott kéne keresgélni xd

csakhogy őszintén,az nem most volt,úgyhogy fogalmam sincs :'D gondolom kinyomtatás előtt valami beállításoknál...tényleg nem emlékszem,régóta ez van,csak most lenne szükségem a nyomtatóra :D

2016. aug. 24. 09:26
 3/7 belapus ***** válasza:

Talán a nyomtató beállításai között kellene keresni.

Az alábbi például egy Epson nyomtatóra vonatkozik:


[link]


Milyen szerencse, hogy nem érezted fontosnak megírni a nyomtatód típusát, igaz ?

2016. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lajos54 ***** válasza:

Milyen igaza van belapusnak! Meg kellene tanulni kérdést feltenni, hogy legalább a legfontosabb információk benne legyenek (jelen esetben a nyomtató típusa) ...


Ezért aztán, íme a válasz, itt kell kivenni:

[link]


... már persze akkor, ha Samsung CLP 320-as nyomtatód van :)


De azért ezen a nyomon elindulhatsz, bármilyen nyomtatónál.

2016. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,és igen,tudom ,hogy az ilyen információk fontosak,csak gondoltam minden nyomtatónál"ugyanúgy működik a dolog".Megpróbálom megkeresni,egyébként WoekCentre 3025 nyomtatóm van :)
2016. aug. 25. 21:19
 6/7 belapus ***** válasza:

Abban nyilván hasonló mindegyik, hogy nagy valószínűséggel a beállítások között kellene keresgélni.

"Speciális fül

Itt különböző Speciális beállításokat adhat meg a nyomathoz, például vízjelet vagy sablonszöveget

állíthat be."


[link]

2016. aug. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy ilyen segítőkész vagy :D
2016. aug. 30. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!