Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linuxmintem van és a windowsbó...

Linuxmintem van és a windowsból linuxra a firefoxnak a szinkronizálása nem működik, nem tudom átvinni, mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Mate, Sarah 32bit. Próbáltam a szokásos módon html-be menteni majd linuxba vissza importálni de nem lát semmit sem.

2016. aug. 25. 06:45
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ill még egy dolog, hogyan kell a jelszót levenni róla mert mindenhova kéri feszt?
2016. aug. 25. 06:54
 2/24 anonim ***** válasza:
Én csináltam egy fiókot a Firefox sync menüpontban. Onnan tök egyszerű szinkronizálni mindent, bármilyen rendszet is használsz. Még androidon is működik így a dolog.
2016. aug. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Linuxnál csináltál? De nem értem minek megint egy fiók ha már van egy és linux lubuntunál működött is tehát win10-ről át tudtam vinni az adatokat lubuntura, de a lubuntut le kellett szedni mert csak lassúnak bizonyult ill a yutub erősen akadozott.
2016. aug. 25. 07:03
 4/24 Alain Delon ***** válasza:
Pl. hol kéri a jelszót, ahol annyira bosszant?
2016. aug. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

ha windowsról akarsz átmenni linuxra, akkor a windowsos gépen kell csinálnod egy ffox sync accountot, utána meg be kell jelölni, hogy miket akarsz szinkronizálni. ez mintegy "felhőbe" menti az user preferences-t.


Utána a linux mintben elindítod a ffoxot, és a sync accountodba bejelentkezel, és beállítod, hogy szinkronizáljon. már kész is vagy.

2016. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Ha sokáig nem vagyok a gépnél (de ezt akinek linuxa van nem is kéne sztem kérdezni, na mindegy..) és visszajövök gépezni, azután frissítéseknél, telepítőcsomagoknál stb, ahol egy linux kérni szokta.

Szinkronizáció? Semmi? Senki?? :-/

2016. aug. 25. 10:42
 7/24 A kérdező kommentje:
A 70% válaszolónak köszönöm előre is! Kipróbálom!
2016. aug. 25. 10:43
 8/24 A kérdező kommentje:
"ffox sync accountot" ez a firefox sync acc, elsőre a rövidítés miatt nem esett le! De nekem az már van, és be is lép a fiókba a linuxnál de mégsem szinkronizál, ez a helyzet, ismerem én ezt a módot de nem akarja. Először a ffox nem volt magyar, azt át kellett tenni kis macera mellett az "add on" menün belül vagy mi, de az jó lett.
2016. aug. 25. 10:47
 9/24 anonim ***** válasza:

"hogyan kell a jelszót levenni róla mert mindenhova kéri feszt"


Ez nem Win. Ha jelszót kér, azt okkal teszi.

Ha meg a képernyővédő kér mindig jelszót, azt ki tudod kapcsolni.

[link]

2016. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

MEGVAN, JÓ LETT! De az a helyzet eddig is mindent ugyan úgy csináltam már sokadszorra, most miért nem volt jó az tényleg nem értem, belépett a synchbe, megerősítettem az imélem és semmi, úgy látszik ki kellett dolgoznom magam. Kösz mindenkinek!


esetleg mert megint van egy problem, nem tudjátok hogy a 3.5-es beépített kártyaolvasómat hogyan tudnám életre kelteni? usb is van benne kettő de azok sem működnek sajna.

2016. aug. 25. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!