Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyenes PDF szerkesztő,...

Béluska2016 kérdése:

Ingyenes PDF szerkesztő, szkennelő?

Figyelt kérdés

Olyan programot keresek, ami jó minőségben szkennel, PDF (is) ment. Valamint a PDF-eket megnyitva tudom szerkeszteni, úgy hogy felismeri az adott sorban, szóban, használt karakter típust és ugyanolyannal tud írni hozzá.

Mondjuk van egy online önéletraj amit megírok egy két hibával, lementem PDF-be. Majd visszanézve észreveszek elírásokat amiket szeretnék kijavítani. Vagy kapok egy kérdőívet PDF-ben, amit szeretnék kitölteni és visszaküldeni. (Nem kinyomtatni és kézzel kitölteni és vissza szkennelni.) Meglévő könyveimet (mint az online könyv) beszkennelni, hogy olvasni tudja adathordozón is.



2016. aug. 25. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A Nitro PDF-ről azt hallottam, hogy elég jó. Nem biztos, hogy minden funkciót tud, amit leírtál, de megér egy próbát. (Én még nem használtam.) Talán van ingyenes verziója is.
2016. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! A google is az első találatok között írja, én nem tudom használni. Valamiért nem indul el.
2016. aug. 27. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!