Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Luckey vagy JustVidman milyen...

Luckey vagy JustVidman milyen szerkesztő/renderelő programokat használnak?

Figyelt kérdés

#program #szerkesztés/renderelés
2016. aug. 20. 09:40
1 2
 1/19 tabaki ***** válasza:
2016. aug. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

arra gondoltam h mivel vágja össze...

de azert köszi ezt is!

2016. aug. 20. 09:59
 3/19 anonim ***** válasza:
Kapaszkodj meg : Videószerkesztőt !
2016. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 tabaki ***** válasza:
Az miért nem tökéletesen mindegy?
2016. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
De az.
2016. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha vágásra gondolsz, szerintem a sony vegas-t
2016. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 tabaki ***** válasza:

@#6:

Komolyan nem értem, hogy mi szükségük volna hatszáz dolláros vágóprogramra ahhoz, hogy az egyik snittet a másik mellé tegyék, mert mindketten kábé ilyen szintű vágási bravúrokat alkalmaznak. Vagy akkor már miért nem mindjárt Adobe Premiere? Honnan-miből következik pont a Sony Vegas kiválasztása a feladatra alkalmas programok köréből, amely nagyjából az összes létező videószerkesztőt magába öleli? Természetesen kizárva sincs, miért ne lehetne éppen az, de én semmiféle egyedi (és pláne egy bizonyos programra jellemző) vágástechnikára nem tudtam rácsodálkozni e két alkotó munkásságában.

2016. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Luckey sony vegast használ JustVidman pedig nem tudni.
2016. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
tabaki : Azért ajánlgatja mindenki a Sony vegast. a Youtube-al összefüggésben, mert az úgynevezett videósok körében van egy nem hivatalos álláspont, miszerint aki YouTubozik, az köteles használni a Sony vegas-t. Ugyanilyen értelmetlen Yt. klisé, a több 10 ezer forintos mikrofon 20 cm.-es popfilterrel, ami jól láthatóan van "belógatva" a képbe. Ilyen a hanyagul a háttérben elhelyezett és sosem használt zöld háttér is. De emlithetném a semmire sem jó akciókamerát, vagy az indokolatlan 2 mp. időközönkénti vágásokat is.
2016. aug. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 tabaki ***** válasza:

Jaaa... Na jó, ha csak majmolásról van szó, akkor minden rendben -- az lenne inkább a furcsa, ha egy laikus rajongó pont a gyakorlati szempontokat venné figyelembe szolgai utánzás helyett.

Ami azt illeti, szerintem nincs is túl nagy baj ezzel: Még mindig százszor jobban jár a világ, ha Kérdező az azonos szoftver használatával hódol luckeYnak, mintha a videóiból merítene ihletet...

2016. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!