Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell használni? A...

Hogyan kell használni? A többi lent

Figyelt kérdés

Annó, még karácsonyra kaptam egy CLIP STUDIO PAINT nevű rajzolós alkalmazást, amivel lehet mangát, meg ilyeneket készíteni. Ez eddig szép és jó, de én nem tudok angolul (csak tanulok) és ezért nem igazán értem az alkalmazást+ilyen hogyan kell használni, az meg japánul van, és japánul se tudok. És én az ilyen számítástechnikai dolgokban eléggé szerencsétlen vagyok. Azt tudni kell, hogy van egy nővérem és vele használjuk/kaptuk közösen. És egyik nap amikor sikerült végre bejelentkeznem, akkor azon kaptam magamat, hogy valami nincs rendben, mert ugye bal oldalt kellene lennie ezeknek a filceknek, meg ceruza típusoknak, meg színeknek, árnyékolásoknak, stb... de nem voltak ott. gondolom a nővérem elállította. De akkor még tudtam rajzolni a lapra... mert azóta annyit ügyködtem rajta, hogy valamit megint elállítottam meg még valamit, meg a nővérem is állítgatott rajta tetszése szerint stb...(Mert, persze hogy ő ért ezekhez...én meg nem) Mondjuk azóta már pár dolgot megtanulgattam, úgy ahogy tudtam, de arra még mindig nem jöttem rá, hogy mi az a sok minden rajta...:P Ezért, kérem, ha valaki tudja ezt használni, és az alap dolgokat rajta, akkor elmagyarázná ezt nekem?

A válaszokat, és a segítséget előre is köszönöm!:)

(És még valami fontos, nekünk a fizetős változat van letöltve, amin elméletileg minden opciót lehet használni)



#használat #rajzoló alkalmazás
2016. aug. 25. 19:33
 1/1 anonim válasza:
Van olyan menüpont valahol, hogy Windows(magán a programon belül)? Am priviben írhatsz ha még fenn áll a probléma!
2016. szept. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!