Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a megoldás ha a játékok...

Szebeni Patrik kérdése:

Mi a megoldás ha a játékok indításánál egy hibaüzenetben felveti a gép az "msvcp100. dll" hibát?

Figyelt kérdés
Jelen esetben Farcry3, de mindegy hogy melyik, a játék elindításakor felvet egy hibaüzenetet, miszerint msvcp100.dll hiányzik a számítógépről. Erre a problémára rengetek videót néztem de egy ponton megakadok. Először is megkérik hogy töltsem le a fájlt, majd másoljam be a windows mappában található System32 mappába. Ennyi lenne, csak nem tudom bemásolni, mert a művelet nem fejezhető be, mert a mappa vagy benne egy fájl megvan nyitva egy másik programban. Erre ugye a feladatkezelő lenne a megoldás, de semmi nincsen ott ami ezt igazolná hogy futna valami. Erre a kérdésre várom a megoldást, melyet előre is köszönöm! :-)

2016. aug. 26. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ezeket rakd fel

2016. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
letöltöd a msvcp100.dll-t és belerakod a játék fő mappájába :)
2016. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!