Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a LOL (League...

Miért nem indul a LOL (League of Legends)?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam elindítani, de a League of Legends felirat után az ugrott fel, hogy helytelen működési hiba miatt nem lehet elindítani. Miután ez a gépem újraindítása után is így maradt, újratelepítettem az egészet. Most azt írja, hogy nem lehet csatlakozni a HTTP szerverhez, és, hogy ellenőrizzem, hogy van-e internetkapcsolat, illetve, hogy a tűzfal nem blokkol-e e semmit. Az internet tökéletesen megy, a tűzfaat kikapcsoltam, de semmi? Most mit tegyek? Válaszokat előre is köszönök!

2016. aug. 28. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg harmadszorra is újrarakni. Esetleg nézd meg, hogy minden csomag megvan-e, ami szükséges a működéséhez. Egyébként a lol-t kb csak egy csapat grafikus tartja életben, programozni abszolút nem tudnak, és ez meg is látszik rajta. Időnként csoda, hogy elindul.
2016. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem pár hete olyanokat csinàlt,hogy egy adott nap ha felnéztem,nem adta ki a barài listàmat,de ha rögtön kiléptem és vissza,akkor màr kiadta.Tehàt állandóan kétszer kellett bejelentkeznem.Voltam a Balatonon egy hetet,most mire visszajöttem végre helyreállt :)) A bicajom is magától megjavult mìg nyaraltam:) komolyan :).Köszönöm Balaton :D
2016. aug. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!