Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » League of Legends : Szerintete...

League of Legends : Szerintetek Shaco vagy LeBlanc?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam Shaco-t amikor még ingyenes volt és nagyon tetszett. LeBlanc is nagyon tetszik bár őt még nem próbáltam ki, mert féltem hogy megveszem és nem tetszik. Szerintetek melyiket vegyem meg?

2016. aug. 25. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Össze se hasonlítható. Teljesen más kategóriák.
2016. aug. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Azért van némi hasónlóság, mindkettő ilyen trükkös, ugrálós karakter és mindkettőnek van klónja is. Shaco leginkább jungler és AD, LB pedig mides és AP.
2016. aug. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Hát ,ha van visszaváltásod megveheted... Majd visszaváltod ,ha nem tetszik... :S Amúgy meg láttam már Shaco mid-et ,és LB jg-t is :DD
2016. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld ujj és szerintem LeBlanc-ot fogom megvenni.
2016. aug. 28. 11:15
 5/5 anonim válasza:
Ha midre szeretnél menni, LeBlanc, ha jungelbe, akkor Shaco (ne fordítsd meg a kettőt, max vak módban, de draft, vagy rangsoroltban ki fognak akadni)
2016. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!