Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most szakítottam hosszú idő...

Haruchii*-* kérdése:

Most szakítottam hosszú idő után a kosárlabdával, és másik sportot keresek. Tudtok ajánlani esetleg? A vízi sportokon kívül szinte mindent kipróbálnék.15/L

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 20:17
 1/3 anonim válasza:
Én is lány vagyok, és én karatézok. Először úgy voltam vele, hogy kipróbálom, de úgysem az én sportom, meg mindenki mondta, hogy nem lányos sport, de aztán sikerült egy olyan egyesülethez mennem,mahol nagyon jó fej az edző, jó a társaság és az edzések is változatosak. Szóval, ha van rá lehetőséged, próbáld ki a karatét. :)
2015. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én atletizálok és nagyon szeretem. Azon belül pedig sok mindent lehet csinálni. Ha kosaraztál akkor én a magasugrást ajánlom neked:) 15L
2015. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én most is kosarazom, de ezenkívül járok szertornára, úszni, karate (most már sajnos nem tudok), tánc

Szerettem volna röpizni is, de az anyu nem engedi :D Ha jól tudsz ugrani szerintem neked beválhat :)

2015. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!