Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik Windows 10-hez működő...

Létezik Windows 10-hez működő cd képfájl kezelő?

Figyelt kérdés
A Daemon Tools nem működik. Fel lehet ugyan telepíteni, de nem tudom használni. A Virtual Clone Drive feltelepíthető, de nem tudom "mountolni" a képfájlokat, mert semmi sem történik. Van még nekem itt UltraIso, na az fel sem ismeri a BIN formátumú képfájlokat. Meg vagyok lőve, semmit nem tudok felrakni. Olyat is olvastam, hogy van beleépített virtuális meghajtó, de még nem bukkantam rá. Nekem nagyon új ez a rendszer, igazából maradni szerettem volna a Win 7-nél, mert ott megvoltak a jól bevált programjaim. Ha valaki tudna segíteni, megköszönném.

2016. aug. 28. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Működik a daemon tools, valami nálad nem stimmel, próbálj meg frissebb verziót felrakni(nálam 3.0.0.0310 et ír).
2016. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem alapból a W10 mountolja az isokat, de Daemont használok. Nálad van valami gebasz.
2016. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem ki is írta itt oldalt egy felugró ablakban, hogy " A Daemon Tools nem használható, mert blabla bla". Valami ilyesmi szöveg volt. De akkor ráfekszem és keresek. Csak próbálok ingyenes verziót találni. Valószínű régi verzió lehetett. De nekimegyek még1x.
2016. aug. 28. 22:07
 4/10 A kérdező kommentje:

"Nekem alapból a W10 mountolja az isokat"


Hogy lehet ezt elérni?

2016. aug. 28. 22:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Jól van. Felraktam a 4.000.1010 akárhanyas Daemon Tools Ultrát és semmi. Nem tudom társítani a nyomorult BIN fájlokat. Win7-en egy jobb klikk volt az egész meg betársítottam Daemon Toolsba és kész. Qvára nem ismerem ezt sajnos még.
2016. aug. 28. 22:24
 6/10 anonim ***** válasza:

duplaklikk

nem iso kélfájlokhoz wincdemu

2016. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindegy, elég nagy a káosz. Szerintem azzal kezdem, hogy letörlöm az UltraIso-t és nekifogok majd megint.
2016. aug. 28. 22:51
 8/10 hypno ***** válasza:

#7 Szerintem azzal kezdd, hogy az összes képfájl kezelőt szedd le, CCleanerrel még a Registry-ből is töröld ki az emlékét is, azután válassz egyetlen programot és azt rakd fel.


De ha a fájlkezelőben jobb egérgombbal rákattintasz a megnyitandó fájlra, és a "társítás" fülön az intézőt választod, akkor kölső alkalmazás nélkül is meg fogja nyitni a képfájlt.

2016. aug. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ugyanebben a cipőben járok én is.A legutóbbi frissítés után nekem is kiírta,hogy a Windows ezen verziójával nem használható és hiába töltöttem le a legfrissebb változatát az sem működik
2016. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem most a 4-es verzió fut. A Daemon Tools Ultra-ra keress rá. De BIN fájlokat nem kezelte, ki is töröltem. Majd átrakok már valamit ami Win7-en tutira ment. Ha rámentem, hogy társítás, akkor se történt sok minden. De most nincs kedvem vele szórakozni, örülök, hogy jól megy a rendszer ezt leszámítva.
2016. aug. 30. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!