Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elindítok bármilyen . Exe...

Elindítok bármilyen . Exe fájlt, vagy megpróbálok kicsomagolni egy . Rar fájlt, folyton befagy a gép. Csak az egér mozog, de az is akadozva, aztán meghatározatlan idő múlva enyhül a helyzet, viszont a teljesítmény nagyot zuhan. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Újraindítás után minden helyén van, amíg meg nem próbálkozok egy hasonló dologgal.
2016. aug. 30. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gyíkod van a gépen. Töltsd le a MalwareBytes-t, és próbáld meg elindítani, szerintem fog találni ezt-azt a gépeden.
2016. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megpróbálom köszönöm!

Azt még elfelejtettem írni, hogy ha kicsi méretű fájlal próbálkozom akkor semmi probléma.

2016. aug. 30. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy vírusod van, vagy szimplán olyan kevés ramod van, hogy ha hozzányúl a rendszer, be is telik rögtön.

Mennyi ramod van, és milyen operációs rendszer?

2016. aug. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Azon kívül, hogy valóban lehet a gépen valami szemét is, tényleg a RAM méretével is lehet gond. Annál is inkább, mert a leírásod alapján nem lefagy a gép, csak "elakad", majd amikor összeszedte magát, megy tovább (bár nehezen). Esetleg az is befolyásolhatja még, hogy kevés a hely a meghajtón, emiatt az úgynevezett virtuális memória is kevéske lehet, ráadásul lassú.

Ha vírus vagy hasonló van a gépen, a háttérben dolgozva az is okozhat jelentős lassulást.

Hasonlókat produkálhat, ha egy gyengécske gépen túl sok megnyitott program fut a háttérben.

2016. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!