Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Total Commander-ben hogy...

A Total Commander-ben hogy lehet beállítani, hogy amikor megynitom akkor ne ott nyissa meg ahol abbahagytam, hanem például bal oldalt C:\, jobb oldalt meg D:\?

Figyelt kérdés
Ha megynitom, elmegyek pl. C:\Windows\System32\ és ott bezárom akkor ugyan ott kezd amikor megnyitom, az pedig kicsit idegesítő, ha nekem a dokumentumokból kell valami (C:\Users\gép neve\Documents)

2016. aug. 31. 13:05
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Állítsd be a két panelt oda, ahová szeretnél a Commender indítása után visszatérni (pl. C:. D:), lépj ki a Commanderből, majd indítsd el újra a commandert (visszajön a két panelen a két beállított mappa).


Most kapcsold ki, hogy ne mentse el kilépéskor a mappákat:

Beállítások - Általános beállítások - Működés - Mentés kilépéskornál vedd ki a pipát a "Könyvtár" elől, kép: [link]


Sok sikert.

üdv.

2016. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 I(L)TECHNO ***** válasza:

Parancsikonján jobb klikk -> Tulajdonságok


Cél mezőbe megadod:

"C:\Program Files\totalcmd\totalcmd.exe" /L=c: /R=d:


Alkalmaz és kész.


Itt jelen esetben a "/L" kapcsoló a bal oldali panel a _"/R" a jobb oldali panelt jelenti.


Különféle más ilyen kapcsolók is léteznek, melyekkel testre lehet szabni a TC futtatását.

2016. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, az első sikerült, ezért nem is próbálkoztam a másikkal, de azért köszi!
2016. szept. 1. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!