Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a COD4 Multi?

Miért nem megy a COD4 Multi?

Figyelt kérdés
Amikor kiválasztom,hogy Multiplayer,akkor azt nem jut el a Join a GAME menüpontig sem,hanem egyből lefagy.A Single tökéletesen megy,csak a multi fagy szét. A gépem bőven elég erős hozzá.Win 7 64 bit.Más kérdés,hogy PC-n multiznak-e még COd4 gyel.

#lefagyás #COd?játék
2016. szept. 1. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy töltsd le a játék hogy pl:(Call of Duty MD 2 Multi)

Egyébként azért vagy le mert Tört verzió és ez csak annyit jelent hogy a Single -player van meg neked és a Multiplayer-t azért szeték ki a játékból hogy kevesebb helyet foglaljon ez alatt Gigabyte-ra gondolok) ja és mindenféleképpen 64 bit-töltsd le

2016. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eredeti DVD-s verzióról van szó.
2016. szept. 2. 17:46
 3/4 anonim válasza:
első kommentelő hülyeségeket beszél,viszont én tudom a megoldást,nekem steames verzió van meg és az alábbiakat csináltam. Vezérlő pult > hardver és hang > hang > Felvétel > Jobb egér letiltott > Sztereó keverőre jobb egér,bekapcsol és kész.
2016. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi második!Amúgy a másik kérdésem:még multiznak Cod4 gyel?
2016. szept. 3. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!