Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen laptopot éri meg venni?

Milyen laptopot éri meg venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Itt az iskolakezdés, és grafikus tanulmányaimhoz vennék lapotopot. Főként Indesign, Illustrator programok használatára kellene. Kb 140ezret költenék rá.

Nem tudom melyik lenne jó,ajánlanátok?

Milyen gyártó és processzortípus a jó?



2016. szept. 2. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Itt nézzél körül.

[link]

2016. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bocs, ez az.

[link]

2016. szept. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ismerem az oldalt, a saját véleményekre voltam kíváncsi!
2016. szept. 2. 12:40
 4/11 A kérdező kommentje:
Vagy te kifejezetten a Lenovot ajánlanád ?nekem az oldalt megnyitva csak azokat mutatja.
2016. szept. 2. 12:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem érdemes Lenovot venni a rossz garanciális ügyintézés és a laptopok rossz minősége miatt, ips kijelzős laptop kell a grafikára, de ez nem fog ennyiből összejönni
2016. szept. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem elhelyezkedni akarok, hanem az iskolában teljesíteni. 300k alatt is vannak gépek, amik alkalmasak ezekere, mivel mindenki hasonló áron vette,mégis jó. Azért kérdeztem a Lenovot, mert az oldalt megnyitva csak az van. Konkrét választ vartam, nem oldal ajánlást.
2016. szept. 2. 12:54
 7/11 anonim ***** válasza:

#5


"Nem érdemes Lenovot venni a rossz garanciális ügyintézés és a laptopok rossz minősége miatt"


Kíváncsi lennék hogy ebben az árkategoriában találnál e jobb minőséget az asus,acer Hp stb közül,ns szóld le a lenovot!

Sok laptoppal volt már dolgom de a lenovo az egyik Legjobban megcsinált jó minőségű gép (persze nem a 100ezres áron)

2016. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A Lenovo munkára készült, megbízható gépek. Nekem három éve megvan, hardveres hibája soha nem volt.

Igen, ezeket ajánlom.

2016. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kérlek ne elfogultan válaszoljatok!

Ezekről mit gondoltok?



[link]


[link]



[link]


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2016. szept. 3. 19:40
 10/11 anonim ***** válasza:

# 7 A Dell, Hp és a Fujitsu szervíze a legjobb, a Lenovo sajnos egyre lejebb csúszik, pedig 3 éve még nekik volt a legtöbb ajánlható gépüók.

Ajánlott a Hp 250 G4 és a Dell Inspiron 5559, illetve Fujitsu A514 ha még kapsz valahol, mivel már kezd kifutni

2016. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!